אודם אדריכלות ועיצוב

נועה אבן

נעים להכיר, נועה אבן

 

נעים מאוד, נועה אבן, בוגרת ביה"ס להנדסאים של הטכניון ועוסקת בתחום משנת 1998.
את משרד ״אודם אדריכלות״ הקמתי בקיבוץ אלונים בשנת 2002, במטרה לתת מענה מקיף בתחומי האדריכלות והעיצוב במגוון תחומים:
תכנון בתי מגורים לפרטיים, הרחבות/שינויים/שיפוצים לבתי מגורים קיימים,  תכנון מול יזמים לפרויקטי מגורים/תעשיה/מסחר, עיצוב פנים למגורים/משרדים/מסחר, תכניות בינוי במגזר הכפרי, הסבת שימושים למבנים קיימים.

תחום האדריכלות גורם לי עניין, הנאה, אתגר וגיוון, מאחר והוא משלב אסתטיקה, פרקטיקה ובעיקר, עבודה עם אנשים.
רוב הלקוחות מגיעים בתחילת התהליך כאשר ברשותם רשימת חלומות ורשימת שאלות, יודעים ולא יודעים כיצד לגשת לתהליך. נקודה זו היא נקודת ההתחלה ממנה צומחים ויוצרים צעד אחר צעד את הסביבה המתאימה לצרכים ולהעדפות, תוך כדי שיתוף ושילוב של הלקוח בתהליך העבודה.

בתכנון סביבת המגורים אנו באים לענות הן על צרכים פונקציונליים והן על יצירת אוירה, נעשית חשיבה לגבי פרופורציות נכונות, התייחסות לכיווני אור ואוויר, גודל החללים והמעברים ביניהם, התחשבות בסביבה כגון שכנים, חזית רחוב, נוף וכד'.

חשוב לי שתרגישו שאתם לא לבד ברצף ההחלטות שתעברו, תקבלו את כל ההסברים, תבינו ותאהבו את התוצאה עוד לפני שנבנתה, וכי לאורך כל הדרך אני וצוות המשרד מלווים אתכם באופן שוטף וצמוד. ביחד נהפוך את מה שדמיינתם למציאות יפה ונעימה, בחוויה שתזכרו למשך הרבה זמן, שתהפוך לחלק מכם ומחייכם.

נהיה יצירתיים. נהיה פרגמטיים.
מצד אחד נעבוד בפשטות, מינימליזם ובקוים נקיים וישרים, מצד שני יהיה משחק מתמיד של חומרים, צבעוניות עדינה, אלמנטים מסורתיים ומודרניים.

חשוב לי מאוד שהתוצאה בסוף התהליך תהיה נעימה, יפה נוחה ומתפקדת. פרויקט מוצלח הינו תוצר של ההקשבה, הדיאלוג והעבודה המשותפת יחד. 

אני מזמינה אתכם לפגישה בה נוכל להרחיב ולהכיר.

נועה.

Noa